حقوق و اخلاق حرفه ای، اعتبار کار ماست.

info@promanovin.com

۰۲۱-۴۴۰۱۹۷۸۷ ۰۲۱-۴۴۸۵۶۸۱۲

پنجره دو جداره با قالب کامپوزیت، ساختاری چوبی بسیار زیبا و در عین حال عایق دارد. اما این لایه چوبی توسط یک روکش آلومینیومی پوشیده خواهد شد که مقاوم تر خواهد شد و نگهداری از آن بسیار آسان می باشد. در سایت پروما نوین شما شاهد مدل های مختلف از این پنجره ها خواهید بود که دست شما را برای انتخاب باز می گذارد. اما اطلاعات کامل تر را می توانید در همین مقاله مطالعه نمایید.

پنجره دو جداره با قالب کامپوزیت چیست؟

آشنایی با پنجره دو جداره با قالب کامپوزیت

اصولا پنجره های چوبی جذابیت خاصی برای همه دارند، از این رو پنجره دو جداره با قالب کامپوزیت می تواند نظر همه را به خود جلب کند‌. دوام و جذابیت را می توانید با این پنجره ها در کنار هم داشته باشید. در واقع فریم های کامپوزیت می تواند پاسخگوی علاقه شما به جذاییت، ماندگاری و کارایی بالای پنجره ها باشد. از ابتدا جنس یو پی وی سی برای پنجره‌های دو‌ جداره طرفداران زیادی داشت و هنوز هم می توان گفت که از پرطرفدارترین ها و پر فروش ترین ها می باشد. اما در نسل جدید تغییراتی لحاظ شده و از قالب یا فریم کامپوزیت با روکش آلومینیوم استفاده می شود.

بیشتر بخوانید: قیمت پنجره دو جداره

پنجره دو جداره کامپوزیت چه مزایایی خواهد داشت؟

در توضیحات قبل آمده که پنجره های کامپوزیت با یک روکش آلومینیومی پوشیده خواهند شد. گفتنی است که این لایه بازده بسیار خوبی از نظر عملکرد و زیبایی دارد. همچنین از لحاظ حرارتی و عایق بودن و ایمنی بسیار خوب هستند. البته که روکش آلومینیومی بسیار با دوام است و مراقبت خاصی را نمی طلبد. در مقایسه با پنجره های یو پی وی سی مقاومت و عمر طولانی تری دارد.

پنجره دو جداره با قالب کامپوزیت چیست؟

عایق عالی توسط پنجره دو جداره با قالب کامپوزیت

در صورتی که در منطقه های سرد زندگی می کنید، پیشنهاد ما استفاده از پنجره دو جداره با قالب کامپوزیت می باشد. قابل ذکر است که قاب چوبی این پنجره ها گرمای محیط را در خود نگه می دارد و اجازه نمی دهد که از اتاق خارج شوند. از این رو با داشتن این پنجره های جذاب خانه ای گرم و مطلوب خواهید داشت.

بیشتر بخوانید: انواع پنجره دو جداره

عایق عالی توسط پنجره دو جداره با قالب کامپوزیت

مقاومت پنجره دو جداره با قالب کامپوزیت و نگهداری از آن

این را می دانیم که پنجره هایی با قالب چوبی بسیار مقاوم هستند. از سوی دیگر پنجره های دو جداره آبومینیومی نیز از استحکام بسیار خوبی برخوردار هستند. از این رو برای داشتن یک پنجره بسیار مقاوم‌ می توان این دو را با هم ترکیب نمود و این جاست که قالب کامپوزیت زینت بخش ساختمان ها خواهد شد. پنجره دو جداره با قالب کامپوزیت علاوه بر زیبایی و جذابیت، امنیت را نیز به خانه های شما می آورد. کامپوزیت نیاز به نگهداری و تعمیر ندارد از این این محافظت را از قاب چوبی نیز خواهد کرد. این کار خیال شما را راحت خواهد کرد.‌ همچنین طراحی های بسیار زیبایی از این پنجره ها در بازار وجود دارد که می تواند زینت بخش خانه‌های شما با هر دکوراسیونی باشد.

بیشتر بخوانید: نحوه سنجش استحکام پروفیل پنجره دو جداره

پنجره دو جداره با قالب کامپوزیت چیست؟

چرا پنجره دو جداره با قالب کامپوزیت؟

در ساختمان، مهم ترین بخش را پنجره ها تشکیل می دهند. از لحاظ زیبایی ساختمان نیز در طراحی روی پنجره ها دقت زیادی اعمال می شود‌. سر و صدا، گرد و خاک، امنیت و آلودگی مسائلی هستند که در نبود پنجره یا کیفیت پایین با آن ها مواجه خواهیم شد. پس اگر قصد دارید که از هر لحاظ ساختمانی بی عیب و نقص داشته باشید روی پنجره تمرکز ویژه ای داشته باشید. پنجره های معمولی نمی توانند رضایت شما را زیاد جلب نمایند بنابراین پنجره های دو جداره را در برنامه خود قرار دهید. اما نکته مهمی که در این مقاله درباره آن صحبت شد، پنجره دو جداره با قالب کامپوزیت بود.

این پنجره ها مقاومت بسیار بیشتری در مقایسه با پنجره های دو جداره دیگر دارد. پنجره های دو جداره با قاب های متفاوت در بازار موجود است، اما کامپوزیت از هر لحاظ بالاتر از سایر موارد می باشد. پس ما به عنوان انتخاب نهایی و قابل اعتماد، این پنجره ها را به شما پیشنهاد خواهیم داد. در زمستان قاب چوبی می تواند گرمای محیط را برای شما حفظ کند و از این رو از هدر رفت انرژی جلوگیری خواهد شد.

پنجره دو جداره با قالب کامپوزیت چیست؟

در تابستان نیز ورود هوای گرم و خروج هوای خنک داخل ممنوع می شود و شما از هوای مطلوب استفاده خواهید نمود. صرفه جویی در مصرف انرژی با این پنجره ها به میزان زیاد هزینه های شما را کاهش می دهد. در مورد سر و صدای بیرون نیز با خیال راحت می توانید به آرامش برسید چرا که اجازه نمی دهد آلودگی صوتی به داخل راه پیدا کند. همچنین گرد و خاک اجازه ورود به منزل شما را نخواهند داشت. زیبایی این پنجره ها دکوراسیون منزل شما را مدرن خواهد کرد و با هر نوع دکوراسیون سازگاری دارد.

سخن پایانی

پیشرفت در صنعت ساختمان سازی، استفاده از پنجره های قدیمی را به فراموشی سپرده است. به کار گیری پنجره دو جداره با قالب کامپوزیت از راهکارهای بسیار عالی برای زیباسازی ساختمان است و همچنین مزایای زیادی خواهد داشت. پروما نوین در این راستا با نمونه های بسیار متنوع در خدمت شما است. با مراجعه به سایت ما و مشاوره با کارشناسان مجرب می توانید با انتخاب بهترین گزینه خانه ای گرم، امن، زیبا و دیدنی داشته باشید و همچنین جهت استعلام قیمت اینجا کلیک کنید.