حقوق و اخلاق حرفه ای، اعتبار کار ماست.

info@promanovin.com

۰۲۱-۴۴۰۱۹۷۸۷ ۰۲۱-۴۴۸۵۶۸۱۲

کرکره ولومی پنجره دو جداره چه مشخصاتی دارد؟ کرکره ولومی پرده ای است که در فضای بین شیشه های دو جداره قرار می گیرد. برای استفاده از این پرده می توانید به سایت پروما نوین مراجعه و اطلاعات لازم را از کارشناسان ما بپرسید. این مقاله را به این منظور به نگارش در آورده ایم که شما با این نوع پرده و کارکرد و مشخصات آن آشنا شوید.

هر آن چه درباره کرکره ولومی باید بدانیم

پرده ای ایده آل که می تواند زینت بخش مکان هایی مثل منازل مسکونی، اداره ها، مکان های تجاری، سالن های ورزشی و استخرها و همچنین سونا باشد، مدل کرکره ولومی است.  این کرکره از جنس آلومینیوم است ‌و بین دو شیشه تعبیه شده و وکیوم می شود.

ولوم مخصوص آن در ارتفاع نصب گردیده و می توان با آن کرکره را به حالت سایه و روش در آورد. نکته مهم درباره کرکره ولوم این است که هنگامی که در حالت روشن قرار می گیرد بسیار واضح است و می توان منظره پشت را به وضوح دید. این ویژگی دلیل خوبی برای این می باشد که نیازی به بالا بردن پرده نیست.

بیشتر بخوانید: تعویض پنجره دو جداره

کرکره ولومی پنجره دو جداره

در چه فضاهایی می توان از کرکره ولومی استفاده نمود؟

گفتنی است که کرکره ولومی قابل اجرا در پنجره های دو جداره با پروفیل یو‌ پی وی سی و همچنین آلومینیومی می باشد. در ادارات می توان از آن استفاده های زیادی نمود‌. در بسیاری از ادارات برای جداسازی بخش های مختلف یا اتاق ها از پارتیشن های مختلف استفاده می کنند. پارتیشن ها به صورت چوبی و آلومینیومی با شیشه های دو جداره ساخته می شوند.

کرکره ولومی برای قسمت مدیریت بسیار مناسب است چرا که مدیر این فرصت را دارد که کارمندان خود را تحت نظر داشته باشد. در کلینیک ها و بیمارستان ها می توان به وفور این پرده را به کار برد. جهت استفاده در اتاق های انتظار یا بخش های مختلف دیگر این گزینه بسیار کاربردی و مناسب است. از مکان های مناسب دیگر برای نصب این کرکره ها، محیط های ورزشی از جمله استخر و سونا است. همچنین در باشگاه های ورزشی نیز می توان برای قسمت های رخت کن و سایر بخش ها این پرده ها را به کار برد. در ساختمان های که اتاق مستر دارند این گزینه بسیار کاربردی است.

کرکره ولومی بین پنجره های دو جداره چه مزایایی دارد؟

با نصب این کرکره ها در اوج سادگی می توانید به محیط زیبایی و جذابیت خاصی ببخشید. کرکره ولومی کاربردهای بسیار زیادی دارد که در قسمت قبل توضیح داده شد. نقطه قوت این پرده ها عمر زیاد می باشد که همین امر نشان دهنده کیفیت بالای آن ها است. از سوی دیگر در کنار پنجره های دو جداره می توانند عایق بسیار خوبی برای ساختمان باشند.

بیشتر بخوانید: قیمت پنجره دو جداره

کرکره ولومی بین پنجره های دو جداره چه مزایایی دارد؟

در واقع اجازه نمی دهند که سرما و گرما به ساختمان وارد یا از آن خارج شوند. بنابرای می توان همیشه هوای کاملا مطبوع داشت و همچنین در مصرف سوخت به میزان زیادی صرفه جویی خواهد شد. نتیجه مطلوب این صرفه جویی نیز کاهش بسیاری از هزینه ها است. شما هر نوع پنجره دو جداره را که در ساختمان خود نصب نموده اید، اصلا نگران نباشید. چرا که این پرده در انواع پنجره های دو جداره قابل نصب و استفاده می باشد.

انواع مختلف کرکره ولومی برای پنجره های دو جداره

در صورتی که تصمیم به خرید کرکره ولومی دارید، بهتر است بدانید که سه مدل را می توانید در بازار بیابید. مدل ترک که فقط برای پنجره های کوچک مناسب می باشد. ضخامت آن حدود ۳۲ میلی متر است. اگر در ساختمان خود پنجره های بزرگ دارید، خرید کرکره های ترک را فراموش کنید. اما نقطه مقابل آن کرکره ولومی هلندی است‌. ضخامت آن حدود ۴۵ میلی متر است. در صورتی که پنجره های بزرگ دارید این گزینه بسیار کاربردی و مناسب است. اما مدرن ترین نمونه از این کرکره ها، مدل برقی است. عملکرد این کرکره ها را می توان با ریموت، کنترل نمود.

کرکره ولومی پنجره دو جداره

کرکره ریموت دار چه مزایایی دارد؟

حقیقتا دنیا به سمتی پیش رفته است که تمام وسایل را با ریموت می توان کنترل نمود. از این جمله می توان کرکره ولومی ریموت دار را نام برد. در این قسمت ویژگی ها و مزایای این مدل پرده را مرور خواهیم کرد. گستردگی در تنوع رنگ از ویژگی های خوی آن می باشد چون دیگر نیاز نیست نگران دکوراسیون باشید. عمر این پرده ها بسیار زیاد است و دوام و ایمنی آن زبانزد است. نگهداری و نظافت آن کاری ساده است. این پرده ها قابلیت تنظیم نور و دید دارند. ویژگی مهم دیگر این است که می توان در اندازه های مختلف آن ها را تولید نمود و در محیط های گوناگون مورد استفاده قرار داد.

سخن پایانی

با سفارش و خرید کرکره ولومی می توانید از مزایای زیاد آن برخوردار شوید. در این مقاله شما را کاملا با این پرده ها آشنا نمودیم. گروه پروما نوین در ارائه خدمات به مشتریان عزیز از هیچ تلاشی دریغ نمی کند. با مراجعه به سایت ما شاهد تولیدات با کیفیت و قیمت های مناسب خواهید بود.