حقوق و اخلاق حرفه ای، اعتبار کار ماست.

info@promanovin.com

۰۲۱-۴۴۰۱۹۷۸۷ ۰۲۱-۴۴۸۵۶۸۱۲

پروفیل C4 چیست؟ پروفیل C4 یک برند معتبر از درب و پنجره های دو جداره می باشد که به صورت رنگی در بازار وجود دارد.‌ پروما نوین در قالب مقاله پیش رو، این پروفیل را به شما معرفی می سازد. درباره درب و پنجره های تولیدی ما هرگونه سوالی داشته باشید می توانید با کارشناسان‌ ما در میان بگذارید. با اعتماد به گروه ما می توانید کیفیت و زیبایی را هم زمان به ساختمان خود هدیه بدهید.

هر آن چه درباره پروفیل C4 باید بدانیم

پروفیل C4 برای تولید درب و پنجره های دو جداره مورد استفاده قرار می گیرد. این پروفیل ها یک مغزی سفید دارند اما روکشی اختصاصی با رنگ های متالیک و متنوع این مغزی را می پوشاند.

رنگ‌ های شامپاینی، مشکی، نقره ای و طرح چوب را می توان از این پروفیل در بازار مشاهده نمود. سال ها در مورد روش و تکنولوژی ساخت این پروفیل تحقیق و بررسی انجام گرفته است.

گفتنی است که این تکنولوژی به طور کامل در اختیار شرکت تولیدی پروفیل C4 می باشد. تولید این پروفیل برای ساخت درب و پنجره های دو جداره با آزمایش های مختلف آب و هوای انجام شده است‌ .

پروفیل C4 یک نوع پروفیل فولادی است که برای استفاده در صنایع ساختمانی و ساخت و سازهای مختلف استفاده می‌شود. این نوع پروفیل از جنس فولاد کربنی با کیفیت بالا تولید می‌شود و دارای خصوصیات فیزیکی و مکانیکی بسیار مناسبی است.

پروفیل C4 به دلیل ویژگی‌های خود از جمله مقاومت بالا در برابر فشار و کشش، انعطاف‌پذیری مناسب، و وزن سبک، برای استفاده در ساخت و سازهای مختلف بسیار مناسب است. از جمله کاربردهای رایج این پروفیل می‌توان به ساخت بالکن‌ها، پل‌ها، سازه‌های فلزی، و ساختمان‌های صنعتی اشاره کرد.

با توجه به ویژگی‌های منحصر به فرد و کاربردهای گسترده‌ای که پروفیل C4 دارد، این محصول یکی از محبوب‌ترین گزینه‌ها برای استفاده در صنایع ساختمانی و ساخت و سازهای صنعتی است.

استعلام قیمت پنجره دوجداره

پروفیل C4 چیست؟
پروفیل C4 چیست؟

این آزمایش ها مربوط به آب و هوای داخلی و خارجی هستند.‌ برند C4 حدود بیست سال است که انواع پروفیل درب و پنجره یو پی وی سی را تولید می کند. همچنین در زمینه تولید انواع محصولات ساختمانی که از جنس یو پی وی سی هستند نیز فعالیت دارند. در این برند بیست خط تولید و آزمایشگاه های مجهز مشغول ساخت انواع مدل های پنجره دو جداره هستند.

تمام پروفیل های سفید و رنگی این برند تحت آزمون های اندازه گیری ثبات رنگ قرار می گیرند. این تست ها در سازمان ملی استاندارد ایران انجام می گیرند و تقریبا ۶۰ سال ثبات رنگ دارند.

تکنولوژی به کار رفته در تولید پروفیل C4

گفتنی است که برای تولید پروفیل C4 جهت ساخت درب و پنجره های دو جداره از تکنولوژی جدید نانو و هات ملت استفاده می شود. این تکنولوژی باعث جلوگیری از تغییر رنگ این پروفیل ها خواهد شد. این نکته را در نظر داشته باشید که تمام پروفیل های درب و پنجره سی فور بر پایه استاندارد های ملی و بین المللی تولید خواهند شد. در تولید این پروفیل ها از دانش روز صنعت پلیمر بهره برده می شود.

بیشتر بخوانید: تعویض پنجره دو جداره

پروفیل C4 چیست؟
پروفیل C4 چیست؟

دکوراسیون داخلی با پروفیل C4

قابل ذکر است که درب و پنجره های دو جداره تولید شده با پروفیل C4 در حالت باز شو، می توانند به میزان زیادی از هدر رفت انرژی جلوگیری نمایند. به بیان دیگر باید گفت که با این پروفیل ها می توان کم ترین  هدر رفت انرژی را مشاهده نمود. نکته مهم دیگر در مورد این پروفیل ها نهایت عایق بندی است که ارائه می دهند. در واقع باید گفت که در مقابل دما، صدا و گرد و غبار یک عایق بسیار مستحکم می باشد.

این پروفیل را می توان برای ساخت درب و پنجره های تک ریل نیز به کار برد. یکی از ویژگی های مهم این پروفیل ها باز و بسته شدن آسان درب و پنجره ها می باشد. همچنین عایق بندی بسیار مناسبی نیز خواهند داشت. باید گفت که این پروفیل ها برای ساخت درب و پنجره های دو جداره مدل کشویی بسیار مناسب هستند.

بیشتر بخوانید: قیمت پنجره دو جداره

پروفیل c4 چیست؟

با این پروفیل ها اتلاف انرژی بسیار کمتر است ‌و در فضاهای کوچک نیز می توان از آن ها استفاده نمود. درب و پنجره از مهم ترین قسمت های هر خانه به شمار می رود. از این رو باید کیفیت و زیبایی، نو آوری و تکنولوژی های برتر در ساخت آن ها به کار برود.

پروفیل C4 دارای پالت رنگ های متنوع بوده و از رنگ‌های متالیک تا مدرن و همچنین طرح های چوب را می توان در این پروفیل ها مشاهده نمود. با طراحی داخلی و دکوراسیون مدرن می توانید جلوه خاصی به ساختمان خود بدهید. هماهنگی رنگ‌ ها با دکوراسیون داخلی باعث زیبایی خواهد شد.

پروفیل C4 چیست؟
پروفیل C4 چیست؟

سخن پایانی

در سایت پرومانوین می توانید نمونه های مختلف از درب و پنجره های دو جداره را با پروفیل های پر کاربرد تهیه نمایید. پروفیل C4 از نمونه های بسیار کاربردی می باشد که در رنگ های خاص و متنوع در بازار مشاهده خواهد شد. مشاوره با کارشناسان ما را در برنامه کاری خود قرار دهید.