حقوق و اخلاق حرفه ای، اعتبار کار ماست.

info@promanovin.com

۰۲۱-۴۴۰۱۹۷۸۷ ۰۲۱-۴۴۸۵۶۸۱۲

درزگیری پنجره های دو جداره در زمستان امری بسیار واجب و ضروری است که باید حتما به آن توجه ویژه شود. این امر برای عایق بودن پنجره ها و جلوگیری از هدر رفت انرژی و کاهش هزینه ها اهمیت ویژه ای دارد.

پرومانوین این مسیر را به راحتی برای شما هموار می سازد و می توانید بدون نگرانی این کار را به ما بسپارید. کارشناسان ما از ابتدا تا انتهای کار با شما هستند و راهنمایی های لازم را در اختیار شما قرار می دهند.

اهمیت درزگیری پنجره های دو جداره در زمستان به چه دلیل است؟

اصولا مردم تمایل دارند که همیشه مراقب پنجره های دو جداره خود باشند و از لحاظ عایق بودن آن ها خیالشان راحت باشد. درزگیری پنجره های دو جداره در زمستان یکی از این فعالیت های مهم است. با این کار عایق بودن پنجره های دو جداره به خطر نمی افتد و می توان بسیاری از هزینه ها را کاهش داد.

استعلام قیمت پنجره های دوجداره

بیشتر بخوانید: تاثیر تعویض پنجره قدیمی در عایق بندی

درزگیری پنجره دو جداره
درزگیری پنجره دو جداره

دمای محیط خانه را می توان با درز گیری همیشه تنظیم‌ نمود و متعادل نگه داشت. آلودگی های هوا، گرد و خاک و آلودگی های صوتی از مواردی هستند که آرامش را از انسان سلب می کنند‌.

از این رو می توان به راحتی آن‌ ها را حذف نمود. در فصل زمستان و تابستان مسئله عایق بودن بیشتر خودش را نشان می دهد و مطمئنا همه به دنبال راهی برای عایق کردن و درزگیری پنجره های خود هستند.

مهم ترین دلیل استفاده از پنجره های دو جداره

امروزه استفاده از درب و پنجره های دو جداره از اصولی ترین نکات در صنعت ساختمان سازی به حساب می آید. شاید بتوان گفت که عایق بندی و درزگیری پنجره های دو جداره در زمستان و تابستان دلیل بسیار خوبی برای این موضوع باشد. با نصب این پنجره ها در زمستان از ورود هوای سرد به منزل و خارج شدن هوای گرم جلوگیری خواهد شد.

بیشتر بخوانید: چسب‌های مخصوص درزگیری و عایق‌بندی

مهم ترین دلیل استفاده از پنجره های دو جداره
درزگیری پنجره های دو جداره در زمستان

همچنین در تابستان نیز هوای گرم اجازه ندارد وارد شود و به این دلیل در تابستان و زمستان همیشه هوای منزل مطلوب خواهد بود. از نظر سر و صدا نیز این امر کمک زیادی خواهد کرد و می توان حتی در شلوغ ترین مناطق نیز با آرامش در ساختمان زندگی کرد.

پروفیل های مورد استفاده در تولید پنجره های دو جداره و همچنین یراق آلات به کار رفته، کیفیت آن ها را تضمین می کند. آب بندی ها و درزگیری ها مانع نفوذ آب و همچنین غبار و آلودگی های دیگر خواهد شد.

اصولا نفوذ آب به داخل محیط در فصل بارندگی افراد را اذیت می کند و باید برای جلوگیری از این امر به فکر درزگیری پنجره های دو جداره در زمستان باشند. درب و پنجره های دوجداره با کیفیت تقریبا صد در صد این کار را برای ساختمان شما انجام می دهند.

بیشتر بخوانید: واحد های آب بندی پنجره دوجداره

درزگیری پنجره
درزگیری پنجره های دو جداره در زمستان

مزایای پنجره دو جداره و درزگیری آن ها

پنجره های دو جداره نسبت به پنجره های معمولی قدیمی بسیار متفاوت هستند. در واقع باید گفت که پنجره های دو جداره در کنار زیبایی و جذابیت، فایده های بسیار دیگری دارند‌. عایق بندی از نظر حرارت و سر و صدا مهم ترین عملکرد این پنجره ها می‌باشد. تمام قسمت های پنجره های دو جداره دارای درزگیری و آب بندی هستند.

درزگیری پنجره های دو جداره در زمستان و تابستان به این امر کمک فراوانی می کند. همچنین شیشه های دو جداره به گونه ای ساخته می شوند که به دلیل وجود گاز آرگون در بین آن ها، عایق بسیار خوبی هستند.

این شیشه ها مانع ورود و خروج هوای سرد و گرم می شوند و از این طریق جلوی افزایش مصرف انرژی گرفته خواهد شد. همین کاهش مصرف انرژی هزینه ها را نیز بسیار کمتر می کند.

درزگیری توسط لاستیک هایی انجام می شود که نقش مهمی در عایق بندی پنجره ها دارد. از سوی دیگر چسب مورد استفاده در اطراف درب و پنجره نیز اهمیت بسیار زیادی در عایق بودن آن‌ ها دارد.

اما امکان دارد بعد از مدتی مشکلی برای درب و پنجره ها به وجود بیاید که در این صورت با درزگیری مجدد و استفاده از چسب های مخصوص این مشکل رفع خواهد شد.

درزگیری پنجره دوجداره
درزگیری پنجره های دو جداره در زمستان

سخن پایانی در ارتباط با درزگیری پنجره های دو جداره در زمستان

پرومانوین در این مقاله اهمیت درزگیری پنجره دو جداره در زمستان و تابستان را مورد بررسی قرار داده است. این مسئله در سایت ما توسط متخصصان در این زمینه انجام می شود. بنابراین اگر در مورد عایق بندی پنجره های دو جداره خود با مشکلی مواجه شده اید، می توانید روی ما حساب کنید.